Systemy przeciwpożarowe

Powrót

Jedno lub dwuskrzydłowe samozamykające się drzwi stanowiące zaporę przeciwogniową o odporności EI30, EI60, EI120. zamykania i otwierania. Duże możliwości rozbudowy sterowania.

Bramy przesuwne przeciwpożarowe
mogą byc montowane zarówno do nadproża jak i do stropu.Wyróżniają się przede wszystkim nadzwyczajną prostotą obsługi, znakomitymi właściwościami bieżnymi jak I nienagannym wyglądem zewnętrznym uzyskanym poprzez stosowanie budowy panelowej o połączeniu śrubowym jak i bezśrubowym.

Nowość techniczna:
zakrywające bramę klapy wlotowe, wylotowe I sufitowe. Klapy stosuje się w przypadku obudowy bramy po jej montażu. Po otwarciu bramy klapy te zamykają samoczynnie szczelinę miedzy ścianą i obudową bramy obustronnie jak i w części sufitowej- brama staje się niewidoczna dla oka użytkownika. Dodatkowo, klapy zaprojektowane są jako panele składane, są przez to łatwe do przetransportowania i montażu, nawet dla bram o większych gabarytach wymiarowych.

Otwieranie bramy przy użyciu siły to już przeszłość. Teraz wystarczy jeden przycisk.
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest funkcja przesuwania, wystarczy delikatny ruch aby przesunąć bramę przeciwpożarową do odpowiedniej pozycji.

przesuwna brama przeciwpożarowa